• Beíratkozás a 2019/2020-as tanévre

Értesítjük a kedves szülőket, hogy az 1. osztályos tanulók beíratása a 2019/2020-as tanévre 2019. április 1-én és 2-án lesz a Vágai Magyar Tannyelvű Alapiskola épületében. Szeretettel várjuk a leendő első osztályos gyermekeket és szüleiket!

• Nyílt nap az iskolában

• Március 15

Új fényképek a Március 15 albumban

• Karácsonyi műsor

Új fényképek a Karácsonyi műsor albumban

• Karácsonyi Manóműhely- Honismereti Múzeum-Galanta

• Mikulás az iskolában

Új fényképek a Mikulás az iskolában albumban

• Árpád fejedelem bronz szobra

Új fényképek a Árpád fejedelem bronz szobra albumban

• Lampionos felvonulás

Új fényképek a Lampionos felvonulás albumban

• Slovnaft 2018

Új fényképek a Slovnaft 2018 albumban

2018.november 6-án tanulmányi kirándulást szerveztünk a felsőtagozatos diákoknak Pozsonyba a Slovnaftba, ahol a kőolaj gyártás alapjaival ismerkedtünk meg. A rendhagyó kémia óra életre szóló élmény volt.

• Halloween party 2018

Új fényképek a Halloween party 2018 albumban

• Megemlékezés az 56-os forradalomról

Új fényképek a Megemlékezés az 56-os forradalomról albumban

A Vágai Magyar Tannyelvű Alapiskola október 23-án egy rövid műsor keretében megemlékezést tartott az  1956-os magyar forradalom és szabadságharc alkalmából. Ezúton róttuk le tiszteletünket azok emléke előtt, akik hősi halált haltak egy szabadabb világ eszméiért...
    "Hazádat védd és megbecsüld, hisz oly nagy volt az ár, mit hoztak érted őseid - vérük égbe kiált! "  (Hajdú Levente)

• Halloween party

Tisztelt szülők, Nagyszülők és Iskolabarátok!

Nagy szeretettel meghívjuk Önöket az Iskolai Halloween partyra, amelyet 2019. október 29-én (hétfőn) tartunk 9:00 órai kezdettel az iskola tornatermében.

Ezúton szeretnénk előre is megköszönni az anyagi segítségüket, amelyekkel nagyban hozzájárultak kis rendezvényünk megvalósításához.

Várunk mindenkit szeretettel.

• Az adó 2 %-a

2018.05.02.

Kedves látogatóink !

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a 2018-ben befizetett adójuk 2 %-át ismét szívesen fogadjuk.

Ajándékozás céljából szíveskedjenek az alábbi linkre kattintani.

Gyermekeik illetve tanulóink nevében is köszönjük a nagylelkű adományokat.

Újdonságok

• Základná škola s VJM Váhovce - Vágai Magyar Tannyelvű Alapiskola